Председателят на Българския стрелкови съюз Весела Лечева посети лагера на националните отбори по спортна стрелба, който се провежда на база „Спортпалас“ във Варна.

Там над 20 състезатели в различните възрастови групи на пистолет и пушка водят централизирана подготовка край морето. Денят започва със задължителната сутрешна гимнастика, след това идват тренировки по стрелба в залата, обяд, кратка почивка и втора тренировка отново с оръжие.
Лечева участва в тренировка на отбора, а след това проведе и среща с треньорите, за да се информира за състоянието и развитието на всички в лагера.








































































































































































































